Ogłoszenie

Słuchaj muzyki podczas buszowania po forum!


MusicPlaylistRingtones
Create a MySpace Music Playlist at MixPod.com


#1 2010-01-15 14:06:25

filifionka

Noworodek

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 3
Punktów :   

Kosmetyki Subrina Recept

Nazwa: < Subrina Recept >
Kategoria: < włosy >
Ocena: < 9,9 >
Opis:
Na rynku od wielu lat funkcjonuje marka Subrina i Subrina Recept, którą docenia wielu fryzjerów czy dermatologów. Ja dzięki niej pozbyłam się najpierw łupieżu a potem problemu z przetłuszczającymi się włosami. Do napisania o tej serii skłonił mnie fakt, iż firma zmieniła ostatnio szatę graficzną i dodatkowo uatrakcyjniła recepturę. Żeby niczego nie pominąć posilę się źródłem

"Subrina Recept składa się z trzech specjalistycznych linii produktów odpowiadających trzem zasadniczym problemom włosów i skóry głowy – łupieżowi, nadmiernemu wypadaniu włosów oraz przetłuszczaniu się włosów. Produkty SUBRINA RECEPT zawierają zarówno naturalne składniki pielęgnacyjne, jak i substancje aktywne, nie uszkadzające naturalnej mikroflory zdrowej skóry głowy. Dzięki temu pełnią podwójną rolę – pielęgnują włosy i skórę głowy oraz jednocześnie, usuwając czynniki przyczynowe, likwidują problemy i wspomagają kuracje dermatologiczne.
Wszystkie produkty z linii SUBRINA RECEPT zostały przetestowane dermatologicznie. Umieszczony na opakowaniu znak DERMATOLOGICALLY TESTED gwarantuje, że produkty nie zawierają szkodliwych składników wywołujących reakcje alergiczne."

Produkty przeciwłupieżowe, których ja używałam:

Subrina Recept szampon przeciwłupieżowy - INTENSIVE
       
Zawiera aktywną substancję pirytion cynku, dzięki której skutecznie likwiduje przewlekłe postacie uporczywego łupieżu i zapobiega jego odnawianiu się.
Olejek z krzewu herbacianego o działaniu antyseptycznym łagodzi podrażnienia skóry głowy.
W przypadku wyjątkowo uciążliwego łupieżu zalecamy stosowanie tego szamponu razem z lotionem -kuracją  przeciwłupieżową INTENSIVE.

Subrina Recept lotion przeciwłupieżowy -  INTENSIVE
   
Zawiera aktywną substancję octopirox, dzięki czemu skutecznie usuwa łupież i zapobiega jego odnawianiu się.
Olejek z krzewu herbacianego o działaniu antyseptycznym łagodzi podrażnienia skóry głowy i likwiduje stany zapalne.

Dostępne są także z tej serii
- Subrina Recept szampon przeciwłupieżowy odświeżający skórę głowy - FRESH
- Subrina Recept szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się - BALANCE
- Subrina Recept szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych - HYDRATING
- Subrina Recept szampon przeciwłupieżowy do wrażliwej skóry głowy – SENSITIVE

Jeśli chodzi o kurację likwidującą problem przetłuszczania się:

Subrina Recept szampon do włosów przetłuszczających się
Delikatny szampon zawierający łagodne składniki, które wzmacniają i pielęgnują włosy.
Wyciąg z pomarańczy działa kojąco i reguluje działanie gruczołów łojowych, zmniejszając przetłuszczanie się włosów.

Subrina Recept lotion - kuracja do włosów przetłuszczających się INTENSIVE
Lotion z wyciągiem z pomarańczy działa łagodząco, normalizuje działanie gruczołów łojowych, zmniejszając przetłuszczanie się włosów. Wzmacnia je i nadaje objętość.

Dodam tylko na koniec,że łupieżu od lat już nie mam, zniknął całkowicie po ok 2 m-ach, a po Subrinie Recept do włosów przetłuszczających się mogę myć włosy co 2 a nawet 3 dni. Kosmetyki są tanie w przełożeniu na ich działanie (szampony kosztują ok 14 zł a lotiony ok 20 zł)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl